Hospody

Z TULipedia

Přejít na: navigace, hledání

Obsah

[editovat] Dandy

Taková příjemná hospůdka na bloku E, kde jsou 4 typy míst k sezení - na baru, normálně u stolů, čajovna(závěsem oddělená místnost, kde jsou gauče a nesmí se tam kouřit) a nebo Pivnice (místo za rohem, kde se sedí u vysoký barových stolů). Jsou tam televize, tak když dávaj nějaký sportovní přenos, tak tam se na to dá koukat. Točí tam Gambrinus a Kozel.

[editovat] Hroch

Hospůdka pro příznivce kulečníku, kterou naleznete na bloku F. Skládá se ze tří místností: jedna je kulečníková herna, potom několik stolů v prostoru před barem a poté ještě jedna místnost sousedící s barem, která je jedinou, ve které si tady můžete zapálit. Točí se zde Svijany (pro ty neznalé rozhodně doporučujeme o Vánocích vyzkoušet speciál Svijanský Baron, což je patnáctistupňové pivo) a ve čtvrtek bývají "návštěvy" (tzn. ochutnávky jiných českých piv - stačí sehnat doporučit a po dohodě zajistit soudek a může se ochutnávat právě to vaše oblíbený).

[editovat] U Váchy

Hospůdka která není umístěna v žádném z bloků, ale nachází se nad menzou, ve stejné budově jako Zanzibar. Točí se zde Svijany, prodává se proslulý nakládaný hermelín a utopenci. Součástí hospody je asijské bistro, jehož menu najdete na stránkách celého objektu. Občas se zde pořádají i koncerty. V teplých měsících potěší venkovní zahrádka kde se točí Svijany.

stránky: <http://www.zanzibar.wz.cz>

[editovat] Žito

Hospůdka nacházející se přímo pod Menzou. Z tohoto důvodu jí žádný harcovák neřekne jinak než "Menza". V nabídce je pivo Gambrinus, Plzeň a černý Kozel. Velkou předností této hospůdky je příprava pizzy, kterou je možno sníst si uvnitř u pivka nebo si ji telefonicky objednat a nechat donést na vrátnici bloku, na kterém bydlíte.

čislo do žita kolejním telefonem 5208

[editovat] S-café-bowling a S-restaurant

Esko je podnik naproti Céčku, který je rozdělen do tří částí - Café s dvěma bowlingovýma drahama, restauračka a diskotéka. V esku točí gambáč, plzeň a kozla a ve vinném lístku nabídka taky není špatná. Vaří zde různá jídla od salátů přes těstoviny a pizzu až po steaky, do Café si můžeš během týdne zajít na polední meníčko a pizzu ti taky přinesou až na blok.

Číslo pro rezervace stolů, bowlingu a objednání pizzy 5238 a webovky zde: http://www.sclub-liberec.cz/