Warning: imagecreatefromjpeg(): Unable to access /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/images/Zanzik_sko.jpg in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 194 Warning: imagecreatefromjpeg(/home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/images/Zanzik_sko.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 194 Warning: imagesx() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 212 Warning: imagesy() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 212 Warning: imagecopyresampled() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 212 Warning: imagejpeg(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1574 is not allowed to access /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/images/thumb/Zanzik_sko.jpg owned by uid 48 in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 236 Warning: imagejpeg(): Invalid filename in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 236 Warning: imagedestroy() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zal/html/htmlroot_tulipedia/w/includes/media/Bitmap.php on line 219 Diskotéky – TULipedia

Diskotéky

Z TULipedia

Přejít na: navigace, hledání
Zanzík vlevo, S-ko uprostřed a blok C napravo

[editovat] S club

Jde o komplex otevřený v první polovině roku 2008, ve kterém je diskotéka, restaurace a bowling. Budova takzvaného S-ka se se nachází přímo naproti bloku C. Na diskotéce hrají taneční hudbu, RnB, house, české věci a další. Klub je oficiálně jen pro studenty a jejich doprovod, takže pokud vstupujete, měli by alespoň po jednom z Vaší party chtít kolejku, ISIC, apod. V praxi tuhle kontrolu dělali asi 14 dní. O víkendu chtějí vstupné 20,- Kč.


Odkaz na stránky klubu http://www.sclub-liberec.cz

[editovat] Zanzibar

Takzvaný zanzík je diskotéka, která se nachází na kopečku nad všemi bloky.

Součástí budovy je asijské bistro a příjemná hospůdka "U Váchy". Zde ale kolem půlnoci zavírají a pokračuje již jen diskotéka. Muziku čekejte spíše takovou "na vyblbnutí". Starší vypalovačky, české i zahraniční hity. Na trance a drsnější muziku tu narazíte jen vyjímečně.

Vstup je zdarma. V některé dny (nejspíše útery, středa) ale počítejte, že tam bude tak narváno, že budete muset na vyvinout trošku větší úsilí, aby jste se dostali dovnitř.

<http://www.zanzibar.wz.cz>