Fakulta pedagogická

Z TULipedia

Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Začátek školy

Fakulta pedagogická sídlí v budově H. Neznamená to však, že zde budete mít většinu předmětů. Bohužel budoucí učitelé mají tu smůlu, že mají výuku každou chvíli někde jinde. Takže se připravte na přecházení většinou mezi , budovou P a budovou K. Ale nemáte se čeho bát, bez problémů se to dá stihnout klidnou chůzí.

První týden bude možná takový trošku klidnější, rozběhový. Na některých předmětech Vám jen poví, co budete dělat, doporučí vám Skripta atd... Případně Vám udělají takový krátký úvod, abyste tušili, do čeho jdete. Na některých předmětech se ale už okamžitě jede natvrdo naplno, bez šance na psychickou přípravu :).

Skripta

Největší chyba kterou můžete udělat, že hned druhý den si poběžíte koupit všechny skripta co Vám doporučili. Je lepší počkat několik týdnů, a poté koupit opravdu jenom to co potřebujete. Pokud však budete chodit do školy poctivě, často Vám budou stačit pouze Vaše zápisky (samozřejmě neplatí úplně vždy). Dobré je navázat kontakt se staršími spolužáky (ve škole, v Zanzíku:) atd...). Ti Vám nejlépe poradí co je na jaký předmět dobré mít, popřípadě od nich seženete skripta mnohem levněji než nové.

Studijní oddělení

Studijní oddělení sídlí v budově H v 5. patře.

Otevírací doba studijního oddělení]

Odkazy

Webové stránky pedagogické fakulty